Poslovi - Oglas za posao

Customer Relationship Managment (CRM) (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

„Digital Asset Management“ d.o.o. Banja Luka je društvo sa ograničenom odgovornošću registrovano u Okružnom privrednom sudu u Banjoj Luci. Platforma Društva BCX.ba je prva platforma u Bosni i Hercegovini za kupovinu, prodaju, razmjenu, trgovanje, pohranu i upravljanje digitalnom imovinom na blockchain tehnologiji.

Raspisujemo konkurs za radno mjesto:

CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGMENT (CRM)

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:

  • upravljanje web sajtom i računima društvenih mreža kompanije,
  • uvećanje brenda preko digitalnih i tradicionalnih kanala,
  • bliska saradnja sa drugim timovima vezanim za razvoj platforme,
  • kontakt sa korisnicima platforme,
  • pružanje opštih informacija u vezi sa registracijom korisnika, procedurom verifikacije računa i korištenja platforme,
  • upoznavanje korisnika sa cjenovnikom usluga i uslovima poslovanja,
  • identifikacija i obrada korisnika u skladu sa procedurama i pravilnicima,
  • kontrola u skladu sa Pravilnikom o pranju novca i drugim pravilnicima,
  • tehnička obrada primljenih naloga,
  • podrška korisnicima platforme,
  • praćenje promjena statusa naloga u sistemu,
  • obavještavanje korisnika o realizaciji naloga,
  • obavlja i druge poslove i zadatke po nalogu rukovodioca sektora i direktora.

Opšti uslovi:

  • Da je državljanin Republike Srpske/BiH;
  • Da ima opštu zdravstvenu sposobnost;
  • Da je stariji od 18 godina;
  • Da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak.

Posebni uslovi:

  • SSS ili VSS;
  • Poznavanje osnova IT, web dizajna i programiranja (HTML, CSS i osnove PHP) – NIJE OBAVEZNO;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije – NIJE OBAVEZNO.

Lične karakteristike:

  • Izrazite organizacione sposobnosti;
  • Komunikativnost;
  • Odlučna i istrajna ličnost koja preuzima inicijativu;
  • Sposobnost za individualni i timski rad;
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju.

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija i motivaciono pismo - OBAVEZNO;
  • Kopija diplome  - dostaviti po zaposlenju.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost zaposlenja u „Digital Asset Management“ d.o.o. Banja Luka
  • Dinamičan i interesantan posao;
  • Mogućnost za profesionalno usavršavanje i brz napredak u karijeri.

Sa kandidatima koji uđu u uži izbor će se obaviti intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Prijave na konkurs, sa dokazima o ispunjavanju opštih i posebnih uslova kandidati dostavljaju:

lično na protokol društva „Digital Asset Management“ d.o.o. Banja Luka ili putem pošte, na adresu: Kralja Alfonsa XIII 26, 78000 Banja Luka, sa naznakom „Prijava na konkurs“

Rok za konkurisanje je do: 20. decembra 2019. godine.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Izvor: Posao.ba

29.11.2019