Poslovi - Oglas za posao

Prodavač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 5
Jezici:

„ADAZAL“ d.o.o. Sarajevo

Ul. Aleja Bosne Srebrene br. 201

71 000 Sarajevo

Sarajevo, 14.11.2019.g.

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

PRODAVAČ (m/ž) –  više izvršilaca

"ADAZAL" Društvo sa ograničenom odgovornošću za trgovinu, izvoz-uvoz, građevinarstvo i usluge Sarajevo zbog povećanja obima poslovanja prima u radni odnos više izvršilaca na poziciju „prodavač u trgovačkom centru i poslovnim jedinicama“.

Opis posla:

  • Prodaja robe iz asortimana prodavca
  • Pakovanje i aranžiranje isporučene robe
  • Vodi svu potrebnu dokumentaciju u vezi sa stanjem robe na Odjelu na koji je raspoređen
  • Kontaktira sa kupcima i poslovnim partnerima vezano za prodaju i nabavku robe
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili voditelja trgovačkog centra

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Ljubaznost, komunikativnost, uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

Aplikacije za posao slati u formi CV-a u roku od 30 dana od dana objavljivanja oglasa.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor za posao.

Prijavi se putem pošte na adresu Aleja Bosne Srebrene 201, 71 000 Sarajevo.

Izvor: Posao.ba

15.11.2019