Poslovi - Oglas za posao

Senior Java Developer (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Informatika
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Opis radnog mjesta

Ova pozicija podrazumijeva analizu, dizajn i implementaciju softverskih rješenja. Pored spomenutih aktivnosti radit ćeš i na testiranju i održavanju ovih rješenja koja su uglavnom web bazirana.

Šta ćeš da radiš kod nas?

  • Dizajn i razvoj Java EE biznis aplikacija
  • Aktivno ćeš da sudjeluješ u Scrum/Kanaban timovima, od analize zahtjeva, preko dizajna, implementacije, osiguravanja kvaliteta koda kao i održavanje sistema
  • Dizajn arhitekture sistema
  • Analiza izvodljivosti zahtjeva
  • Sudjelovanje u procjeni kompleksnosti zahtjeva, uključujući i analize tehničkih rizika

Šta očekujemo od tebe?

  • Odlično poznavanje Java EE platforme
  • Iskustvo sa modernim Javascript tehnologijama
  • Iskustvo u radu sa relacionim bazama
  • Rad na razvoju softvera u profesionalnom okruženju od minimalno 3+ godine
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika za svakodnevnu komunikaciju

Kako mi radimo?

  • Uvijek smo fokusirani na potrebe naših klijenata
  • Možemo da radimo samostalno, ali uvijek rado pomažemo jedni drugima
  • Kvalitet naše usluge nam je presudan
  • Ne bojimo se ukazati na propuste koje napravimo
  • Cijenimo otvorenu komunikaciju
  • Odgovorno radimo svoj posao i proaktivno djelujemo

Šta ti možeš da očekuješ od nas?

  • Imamo sluha za tvoje potrebe
  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Moderno uređeno radno okruženje
  • Adekvatnu novčanu naknadu za tvoj rad
  • Klizno radno vrijeme

Vašu prijavu možete izvršiti putem mail office.bosnia@dccs.at.

Izvor: Posao.ba

03.11.2019