Poslovi - Oglas za posao

Viljuškarista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Zenica
Jezici:

OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

POTREBAN:

VILJUŠKARISTA

Delta Trade d.o.o. je preduzeće sa 21 godinu uspješnog poslovanja.

Radi povećanja posla, potreban je radnik za viljuškarom u PJ Delta Frost d.o.o.

Opis poslova radnog mjesta:

  • Svakodnevna vožnja viljuškara,
  • Skladištenje robe u komore,
  • Otprema robe,
  • Obezbjeđivanje neometanog rada u proizvodnji,
  • Poštovanje procedure rada,
  • Manipulacija u komori, kao i u proizvodnim prostorijama.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva,
  • Poznavanje rada na viljuškaru,
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju rad na električnom – bočnom viljuškaru i sa položenim certifikatom za upravljanje viljuškarom.

Profil kandidata:

  • Odgovornost i posvećenost radu,
  • Pouzdanost i savjesnost,
  • Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu.

Tražimo pojačanje za naš tim vrijednih, pozitivno orijentisanih i ambicioznih ljudi.

Prijave se vrše lično na našu adresu: Sarajevska 263A u toku radnog vremena od 9.00h-15.00h, kontakt telefon: 032 405 500.

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Izvor: Posao.ba

03.11.2019