Poslovi - Oglas za posao

Vozač - dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: regija Sarajevo, regija Bihać
Broj pozicija 4
Jezici:

Royal Food DOO,  raspisuje

OGLAS

za prijem u radni odnos na radno mjesto

VOZAČ-DOSTAVLJAČ

1. Regija Sarajevo      2  izvršioca

2. Regija Bihać      2  izvršioca

Opis posla:

  • Prevoz i dostava robe
  • Preuzimanje i kontrola dokumentacije koja prati robu
  • Poštovanje vremena i planova za prevoz robe
  • Provjera ispravnosti vozila
  • Poštovanje zakonskih regulativa vezanih za sigurnost sudionika u saobraćaju

Potrebni uslovi:

  • SSS III stepen
  • Zanimanje vozač ili položen državni ispit
  • Posjedovanje vozačke dozvole C kategorije
  • Snalažljivost, tačnost i odgovornost
  • Položen državni ispit

Ako želite razvijati i raditi u dinamičnom profesionalnom okruženju, svoju prijavu za posao sa biografijom, preporukama i potvrdama za tražene kvalifikacije pošaljite na adresu:

ROYAL FOOD d.o.o., Mostarsko raskršće bb, 71 240 Hadžići, Podužnica  Grabeška BB 7700  Bihać

ili na fax 033/638-870, 033/629-580

Izvor: Posao.ba

25.10.2019