Poslovi - Oglas za posao

Čistačica (m/ž)

Vrsta edukacije Osnovna škola
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Mostar
Broj pozicija 2

Na osnovu čl. 65.Statuta JU Kantonalna bolnica „Dr.Safet Mujić“Mostar, Uredbe o postupku prijema u radni odnos u javnom sektoru u Hercegovačko-neretvanskom kantonu (Službene novine HNK-a broj 5/19), Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta, i Odluke broj 01-1-4036/19 od 01.10.2019.godine, v.d.direktor JU KB Mostar, raspisuje

J A V N I   O G L A S

za popunu upražnjenog  radnog  mjesta na neodređeno vrijeme

  • Čistačica u Eko servisu - 2 izvršioca

OPŠTI USLOVI:

  • da je kandidat  stariji od 18 godina,
  • da je državljanin BiH.

Kao dokaz ispunjavanja opštih uslova kandidati su dužni dostaviti slijedeću dokumentaciju:

  • obrazac prijave na javni oglas
  • izvod iz matične knjige rođenih,
  • uvjerenje/potvrda od CIPS-a ne starije od 3 mjeseca od dana objave oglasa ,
  • uvjerenje o državljanstvu  ne starije od 3  mjeseci od dana objave oglasa.

POSEBNI USLOVI:

Opis poslova i radnih zadataka:

  • obavlja sve poslove na održavanju čistoće bolesničkih soba , hodnika, ambulantni, sanitarnih i drugih prostorija bolnice na osnovu rasporeda koji je u nadležnosti glavne sestre / tehničara bolnice u koordinaciji sa  glavnim sestrama/ tehničarima odjela, više puta, brine o deponovanju smeća na određeno mjesto, po završetku radnog vremena provjerava i ostavlja u sigurnom  stanju  prozore, vrata , vodovodne i električne instalacije

Uslovi: NK radnik (osmogodišnja škola )

Potrebni dokumenti: diploma o završenoj školi.

Prijem u radni odnos se vrši uz probni rad u skladu sa Pravilnikom o radu ustanove.

Napomena:

Prioritet pri zapošljavanju pod jednakim uslovima imaju osobe iz čl.1 Zakona o dopunskim pravima branitelja i članova njihovih obitelji u HNK(„Službene novine HNK“, broj: 6/18),te su u skladu sa tim dužni  dostaviti uvjerenje kao dokaz, ne starije od 3 mjeseca od dana objave javnog oglasa.

Javni oglas ostaje otvoren do 30.10.2019. godine.

Dokumenti koji se prilažu uz prijavu moraju biti u orginalu ili u ovjerenoj kopiji.

Neblagovremene i nepotpune prijave će se odbaciti i neće biti uzete u razmatranje.

Obrazac prijave na javni oglas kandidati mogu preuzeti na web stranici poslodavca www.kbmostar.ba

Sve tražene dokumente treba dostaviti neposredno na protokol ustanove ili  putem pošte preporučeno na adresu:

JU Kantonalna bolnica „Dr.Safet Mujić“ Mostar

Ul. Maršala Tita br.294

88000 Mostar

sa naznakom

“PRIJAVA NA JAVNI OGLAS ZA RADNO MJESTO ČISTAČICA

U EKO SERVISU NE OTVARATI“

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

19.10.2019