Poslovi - Oglas za posao

Spremačica na održavanju radnog prostora (m/ž)

Vrsta edukacije Osnovna škola
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 4

Na osnovu člana 8. st. 2. i 3. Zakona o radu u institucijama Bosne i Hercegovine ("Službeni glasnik BiH", br. 26/04, 7/05, 48/05, 60/10, 32/13 i 93/17), člana 28. Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji Službe za zajedničke poslove institucija Bosne i Hercegovine broj: 01-02-1-216/19 od 31.01.2019. godine i Odluke o potrebi prijema u radni odnos zaposlenika na određeno vrijeme broj: 01-34-1-2243/19 od 08.10.2019. godine, Služba za zajedničke poslove institucija Bosne i Hercegovine raspisuje

J A V N I   O G L A S

za prijem u radni odnos zaposlenika

na odredeno vrijeme u trajanju 4 mjeseca

1. SPREMAČICA NA ODRŽAVANJU RADNOG PROSTORA

Opis poslova: Obavlja poslove čišćenja radnih prostorija, sanitarnih prostora, stepeništa, prozora, staklenih površina, namještaja, tepiha i drugih tekstilnih materijala, kao i redovno održavanje cvijeća koji se nalaze u radnim prostorijama; obavlja poslove održavanja higijene u objektima koje su u nadležnosti Službe, vrši i druge poslove koje mu odredi i šef Odsjeka, za svoj rad odgovara neposredno nadredenom odnosno šefu Odsjeka.

Uslovi: Pored općih uslova propisanih članom 10. Zakona o radu u institucijama BiH ("Službeni glasnik BiH" br. 26/04, 7/05, 48/05, 60/10, 32/13 i 93/17), kandidati za navedeno radno mjesto moraju ispunjavati i sljedeće posebne uslove:

NSS završena osnovna škola.

Status: Zaposlenik

Broj izvršilaca: 4

Pripadajuća osnovna neto plata: 475,69 KM

Uz prijavu sa navedenim ličnim podacima i brojem telefona, kao i radnim mjestom za koji se aplicira, kandidati su dužni priložiti ovjerene kopije sljedeće dokumentacije:

diploma, odnosno svjedočanstvo o završenoj školi;

rodni list;

važeća CIPS prijava prebivališta;

uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci od dana izdavanja od strane nadležnog organa); uvjerenje da protiv lica nije pokrenut postupak za krivično djelo za koje je predvidena kazna zatvora tri više godina iii da mu nije izrečena zatvorska kazna za krivično djelo učinjeno sa umišljajem, u skladu sa krivičnim zakonima u Bosni i Hercegovini, izdato od strane nadležnog suda (ne starije od 3 mjeseca); izjavu da lice nije obuhvaćeno odredbom člana IX stay 1. Ustava Bosne i Hercegovine, ovjerenu od strane nadležnog općinskog organa uprave (ne starije od 3 mjeseca).

Sa kandidatima koji ispunjavaju opće i posebne uslove, obaviće se usmeno testiranje - intervju.

Prijavu sa traženim dokumentima koje nismo u obavezi vraćati, dostaviti najkasnije do 22.10.2019. godine, isključivo putem pošte, preporučeno, na adresu:

Služba za zajedničke poslove institucija B i H

"Javni oglas za prijem u radni odnos zaposlenika na

odredeno vrijeme u trajanju 4 mjeseca"

Trg BiH br. 1

71 000  S a r a j e v o

Nepotpune, neblagovremene i neuredne prijave neće se uzimati u razmatranje.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

17.10.2019