Poslovi - Oglas za posao

Rukovodilac restorana (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

AMKO KOMERC doo  Sarajevo

Ul.Branilaca Sarajeva 20

Sarajevo: 15.10.2019. godine

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Restoran u sklopu hipermarketa Amko komerca na Mojmilu na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem radnika.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg tima i pružanju vrhunske usluge.

KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:

  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno

Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Nudimo vam slijedeće pozicije:

Rukovodilac restorana  (m/ž)  1 izvršioc

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira rad zaposlenih u restoranu
  • Organizuje i kontroliše prodaju, nabavku i troškove
  • Odgovara za materijalno stanje roba i namirnica
  • Vrši kontrolu prometa i evidentiranja
  • Planiranje i realizacija ponude u restoranu

Uslovi:

  • SSS ili VŠS
  • Odlične organizatorske sposobnosti
  • Profesionalnost i kreativnost u radu
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima vođenja restorana minimalno godinu dana
  • Poznavanje rada na računaru

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:

  • Kratka biografija
  • Dokaz o radnom iskustvu  u struci
  • Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa  možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h),  putem pošte  na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo. Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 033/660-624.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

17.10.2019