Poslovi - Oglas za posao

Administrator (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka

Kao regionalno najveći distributer HTZ opreme  SAVINA doo Banja Luka poziva zainteresovane kandidate da se prijave na oglas za  radno mjesto:

ADMINISTRACIJA

Tražimo vrijednu, urednu i odgovornu osobu za rad na administrativnim poslovima u računovodstvu i maloprodaji.

Osobu koja je spremna za rad u timu

OPIS POSLOVA:

  • obrada ulaznih i izlaznih faktura,izvodi,
  • usklađivanje stanja s kupcima i dobavljačima,
  • evidencija i obrada ostale knjigovodstvene dokumentacije
  • telefonska i e-mail
  • ostali administrativni poslovi
  • briga o urednom vođenju i odlaganju poslovne dokumentacije
  • ostali poslovi

USLOVI ZA PRIJAVU:

  • Srednja stručna sprema (prednost imaju kandidati sa SSS Ekonomskog smjera)
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ljubaznost, urednost, komunikativnost, uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

ŠTA OČEKUJEMO:

  • Zainteresovanost za posao,
  • Odgovornost prema poslu
  • Odlične komunikativne sposobnosti
  • Spremnost na timski rad i fleksibilnost
  • Spremnost za učenje i napredovanje

ŠTA NUDIMO:

  • Radno vrijeme od 08.00-16.00
  • Radni odnos na neodređeno vrijeme
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u uređenoj sredini vrlo uspješnog preduzeća
  • Zanimljiv, dinamičan i raznolik posao
  • Poslovanje u skladu sa najsavremenijim trendovima

Ukoliko ste prepoznali priliku i ako Vam opisano radno mjesto predstavlja lični izazov, pošaljite nam svoju ponudu za posao najkasnije do 02.11.2019. na adresu SAVINA doo Ramići bb 78 000 Banja Luka

Poželjno je da se prijavite elektronskim putem.

Hvala Vam!

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:

  1. Kratka biografija
  2. Dokaz o radnom iskustvu  u struci
  3. Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca
  4. Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opšte uslove predviđene Zakonom o radu.

Izvor: Posao.ba

03.10.2019