Poslovi - Oglas za posao

Manuelni radnik u proizvodnji (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Visoko
Broj pozicija 4

Mesna industrija SEMKO je jedan od vodećih proizvođača mesnih proizvoda u Bosni i Hercegovini.

Zbog povećanog obima posla, tražimo motivirane i odgovorne kandidate za sljedeće radno mjesto;

RADNIK U PRERADI/Manuelni radnik - 4 izvršioca

Opis radnog mjesta:

  • Priprema sirovine za proizvodnju oblikovanih, polutrajnih i trajnih proizvoda

  • Obrada sirovine na mašinama za obradu

  • Fizičko smještanje sirovina, praćenje stanja zaliha sirovina, kontrola temperature i ispravnosti rada rashladnih jedinica

  • Pomoćni poslovi na ostalim procesima i poslovima u toku proizvodnje

  • Čišćenje i dezinfekcija radnog mjesta i opreme nakon izvršenih zadataka.

  • Ostali poslovi po nalogu Šefa proizvodnje

Očekujemo:

Pored zakonom propisanih uslova, kandidat treba da ispunjava i posebne uslove:

  • profesionalan odnos prema poslu

  • osoba s iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost

  • odgovorna, stabilna i smirena osoba

  • brzo usvajanje protokola funkcioniranja društva

  • brza prilagodba radnom timu

Za navedenu poziciju nudimo:

  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju,

  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih suradnika.

Prednost u selekciji imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem pošte na adresu: MI SEMKO d.o.o.,  Goruša bb, 71300 Visoko s naznakom “ZA KONKURS”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati. Oglas je otvoren do 30.10.2019. MI Semko doo zadržava pravo prijevremenog zatvaranja konkursa. MI Semko doo zadržava pravo ponavljanja ili poništavanja konkursa usljed neadekvatnih prijava.

Izvor: Posao.ba

01.10.2019