Poslovi - Oglas za posao

Referent finansijsko-računovodstvene operative (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo

Rail Cargo Logistics - BH doo je međunarodna kompanija, članica ÖBB Holding AG, grupe za teretni prijevoz - Rail Cargo Group. Na domaćem tržištu lider smo u prijevozu robe željeznicom, kao i u pružanju outsourcing logističkih usluga i jedna od vodećih kompanija u cestovnom, pomorskom i avio transportu. U vlastitom logističkom centru u Sarajevu, uz podršku savremene opreme i softwareskih rješenja pružamo sve vrste logističkih i špediterskih usluga. Zbog svoje međunarodne orjentacije, modernog i uređenog načina rada, vrlo smo privlačan poslodavac.

U cilju proširenja našeg tima popunjavamo poziciju:

Referent finansijsko-računovodstvene operative

Kratak pregled nekih od zaduženja:

  • Knjiženje ulaznih faktura (KUF)
  • Izdavanje i knjiženje izlaznih faktura (KIF)
  • Knjiženje bankovnih izvoda domaćeg i međunarodnog platnog prometa
  • Knjiženje kartičnih izvoda
  • Priprema i knjiženje kompenzacija
  • Dugotrajna imovina – evidentiranje osnovnih sredstava, knjiženje amortizacije
  • Komunikacija i usklađivanje otvorenih stavki sa kupcima/dobavljačima
  • Obavljanje plaćanja po potrebi
  • Ažurno zaprimanje i briga o poslovnoj dokumentaciji i arhiviranje dokumenata
  • Obavljanje ostalih poslova po zahtjevu nadređenog rukovodioca

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • Dvije godine radnog iskustva
  • Poznavanje MS Office-a (naročito Excela)
  • Poželjna preporuka prethodnog poslodavca
  • Prednost kandidatima sa poznavanjem i iskustvom rada u knjigovodstvenim programima
  • Prednost kandidatima sa poznavanjem njemackog ili engleskog jezika

Šta očekujemo od uspješnog kandidata:

  • Pristojnost, lojalnost i profesionalno ponašanje
  • Spremnost na stalno usavršavanje
  • Strpljenje i primjerenu komunikaciju u radu sa klijentima i radnim kolegama
  • Zdravu ambiciju , spremnost na timski radi neovisnost
  • Energičnost, inicijativu i pouzdanost u izvršavanju radnih obaveza

Ukoliko ste zainteresovani za angažman u dinamičnom okruženju uz neograničene mogućnosti napredovanja, kod Rail Cargo Logistics - BH d.o.o. ste na pravoj adresi.

Vašu aplikaciju sa biografijom, koja sadrži Vaš kontakt, podatke o obrazovanju i prethodnom radnom angažmanu, možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS", putem faxa 033 775 471 ili poŠtom na Rail Cargo Logistics – BH d.o.o. Trešnje 1, 71210 Ilidža

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na razgovor.

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon +387 33 77 54 50.

U cilju proširenja našeg tima tražimo komunikativnu, asertivnu i motivisanu osobu za popunu radnog mjesta sa radnim zadacima organizatora prodajnih aktivnosti, što uključuje akviziciju novih klijenata, kao i komunikaciju i unaprijeđenje odnosa sa postojećim klijentima, a sve u uskoj saradnji sa našim odjelima za pojedine usluge, kojima će navedena osoba biti podrška u prodajnom smislu.

Uspješan kandidat treba da ima iskustva u organizaciji i akviziciji usluga iz oblasti špedicije, transporta i logistike, da poznaje tržište i klijente na području Bosne i Hercegovine, ima znanje engleskog jezika, i da je aktivni vozač „B“ kategorije. Kandidatu koji ima znanje njemačkog jezika, to nosi prednost. Prednost također imaju i kandidati koji imaju radno iskustvo u direktnom radu na špediterskim poslovima transporta, carinjenja i logistike.

Vašu aplikaciju sa biografijom, koja sadrži Vaš kontakt, podatke o obrazovanju i prethodnom radnom angažmanu, možete poslati putem faxa 033 775 471 ili poštom na Rail Cargo Logistics – BH d.o.o. Trešnje 1, 71210 Ilidža

Izvor: Posao.ba

28.09.2019