Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inženjer građevinarstva - volonter (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Lukavac

DELTA Group Lukavac jedna je od najuspješnijih regionalnih kompanija. Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost na učenje i nove izazove ključne su odlike naših zaposlenika koje nam omogućuju da budemo uspješni u izgradnji stambenih i poslovnih objekata, trgovinskom poslovanju i uslugama. Zaposlenike smatramo temeljem našeg uspjeha. Pružamo im sigurno i poticajno radno okruženje te mogućnost ostvarenja profesionalnih ciljeva i težnji, u kojem će njihov doprinos biti prepoznat i primjereno vrednovan.

Na osnovu ukazane potrebe za usavršavanjem mladih visoko-obrazovanih kadrova u struci građevinarstva, Delta doo Lukavac raspisuje:

O  G  L  A  S

ZA STRUČNO USAVRŠAVANJE VOLONTERA

Diplomirani inženjer građevinarstva

Mjesto rada: Lukavac

USLOVI:

  • Da imenovani/-a posjeduje VSS - smjer građevinarstva,

Opis posla:

  • obavještavamo Vas da u našoj kompaniji možete obaviti stručno usavršavanje u oblasti građevinarstva te na taj način steći uslov za polaganje stručnog ispita.
  • Sa našim stručnim osobljem proći će te kroz oblasti visokogradnje i to kroz sve faze izvođenja konstrukcije:
  1. sudjelovanje u planiranju, pripremi, projektiranju i izgradnji objekata različitih namjena te organiziranju i nadzoru izvršenja radova na gradilištima;
  2. pripremanjem i organizacijom proizvodnje, tj. planiranjem, analizom i izradom izračuna ili izradom nacrta;
  3. određivanje reda i dinamike radova, broj potrebnih radnika, količine građevinskog materijala…

Od Vas očekujemo:

  • poznavanje rada na računaru, te AutoCAD programskog paketa,
  • spremnost na timski rad,

Volonteri će dobiti naknadu u visini koja je zakonom propisana.

Oglas ostaje otvoren 30 dana.

Prijave sa kratkom biografijom možete dostaviti lično na našu adresu: ul. Branilaca Bosne b.b. (zgrada Seljanka 1), 75300, Lukavac.

Za detaljnije informacije mozete se javiti i na telefon broj 035/550-300.

Izvor: Posao.ba

24.09.2019