Poslovi - Oglas za posao

Radnik u servisu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Firma Halebić doo Sarajevo je osnovana 1968. godine kao mala porodična firma, ali sa jasnom vizijom za budućnost. Danas nakon 50 godina uspješnog poslovanja sa zadovoljstvom možemo reći da smo jedna od vodećih firmi u oblasti servisiranja, proizvodnje i prodaje reznog alata za drvnu, alu i pvc industriju. Svojim uposlenicima pružamo mogućnost da rastu zajedno sa nama“, te tražimo ljude posvećene poslu na poziciji:

Ilidža (1 Radnik)

Ako tražite siguran posao sa mogućnošću stručnog usavršavanja i napredovanja onda je ovo pravi posao za vas.

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativu
  • Pedantnost
  • Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju
  • Povjerljivost
  • Fleksibilnost

Opis radnog mjesta:

  • Rad u servisu na pripremi alata za servis (popis, čišćenje, markiranje i sl.)
  • Rad na jednostavnim mašinama za servis alata.

Uslovi:

  • SSS ili VSS
  • Poznavanje rada na računaru

Poželjne a ne obavezne vještine:

  • Organizacijske vještine
  • Poznavanje CNC tehnologija

Nudimo vam:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Rad u mladom timu uz mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja kao što je:
  1. rad na jednoj od (standardnih ili CNC) mašina za struganje, glodanje ili brušenje metala
  2. rad u servisu na jednoj od (standardnih ili CNC) mašina za brušenje / oštrenje reznih alata
  • Redovna primanja

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite Vaš CV putem pošte na adresu:

Halebić d.o.o.,

Dr. Avde Sućeske 12,

71210 Ilidža

Izvor: Posao.ba

28.08.2019