Poslovi - Oglas za posao

Elektroinstalater (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektroinstaler
Iskustvo: Godinu
Mjesto: SR Njemačka i druge evropske države
Broj pozicija 20

RM-LH d.o.o. Zenica je firma koja je dugi niz godina uspješno zastupljena na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj (www.rmlh.ba)

ELEKTROINSTALATER (m/ž)

(rad na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj i u drugim evropskim državama)

OPIS POSLOVA:

  • Trasiranje i polaganje kablovskih regala
  • Trasiranje i polaganje električnih instalacija
  • Spajanje na visoki napon
  • Ožičavanje elektro ormara i instalcija elektro opreme
  • Dijagnostika kvarova i verifikacija ispravnosti instaliacija
  • Praćenje i izgradnja električnih instalacija u automatiziranim postrojenjima
  • Puštanje automatiziranih mašina u pogon
  • Čitanje elektro šema i nacrta (šema vezivanja i djelovanja)
  • Rad na automatskim - visokoregalnim skladištima
  • Rad na visini
  • Spremnost na stalno putovanje
  • Rad na zadacima poslova električara
  • Nadzor nad radom elektroinstalatera

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • Srednja elektrotehnička škola ili SSS – električar ili elektromehaničar
  • Iskustvo rada u struci (najmanje jednu godinu)
  • Poželjna preporuka od prethodnog poslodavca
  • Poznavanje instalacionih uređaja i električne opreme
  • Korištenje ručnog i električnog alata
  • Poznavanje propisa u izvođenju električnih instalacija
  • Kandidati koji znaju njemački jezik imaju prednost
  • Sposobnost za individualni  i  timski rad

Potreban broj izvršilaca: 20

Prijava treba sadržavati:

  • Biografiju (CV)

Prijavu (CV) možete dostaviti na adresu (lično ili putem pošte):

RM-LH d.o.o. Zenica RM-LH d.o.o. (poslovnica Sarajevo)

Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica I Tešanjska 24 A (Avaz Twist Tower)

72000 Zenica, Bosna i Hercegovina 71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

28.08.2019