Poslovi - Oglas za posao

Recepcioner (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

O Hotelu:

Tesla - Bar & Rooms posluje od 2016-te godine i već je postalo prepoznatljivo  mjesto vašeg susreta, mjesto opuštanja, poslovnog uspjeha, ugodnog druženja i svečanih trenutaka.

Radi unapređenja poslovanja želimo da zaposlimo kvalifikovane, sposobne osobe koje će nas na kvalitetno prezentovati i prepoznati našu viziju posvećenosti zadovoljnom gostu.

Opis radnog mjesta

a) recepcioner - 1 izvršilac  (M/Ž)

Uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje  engleskog jezika

Zaduženja:

  • Prijem, prijava i odjava gostiju
  • Naplata usluga i izdavanje računa
  • Pružanje svih informacija gostima hotela
  • Saradnja sa ostalim osobljem u cilju ispunjavanja svih zahtjeva gostiju hotela

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • prijatnu i zdravu atmosferu radnog okruženja, susretljivost uigranog radnog tima
  • redovna primanja, stalna i stimulativna u skladu sa radnim rezultatima
  • mogućnost napredovanja

Mole se kandidati da svoje biografije i  kontakt telefonom pošalju:

Putem e-mail:

hotel.tesla@gmail.comstevan.strbac@gmail.com

Poštom ili lično na adresu:

Tesla Bar & Rooms

V Kozarske brigade 25

78000 Banja Luka

051/928-915

Izvor: Posao.ba

13.08.2019