Poslovi - Oglas za posao

Skladištar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka

Firma Radis d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za zapošljavanje radnika na radnom mjestu

SKLADIŠTAR, 1 izvršilac

OPIS POSLOVA:

  • Prijem i otprema robe iz skladišta, uz vođenje propisane dokumentacije
  • Utovar, istovar i pretovar robe viljuškarom i paletarom
  • Manipulacija robom u skladištu i briga o pravilnom skladištenju i čuvanju robe, kao i praćenje rokova upotrebe robe
  • Praćenje zaliha robe
  • Druge skladišne aktivnosti

USLOVI:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

OD RADNIKA OČEKUJEMO:

  • Spremnost za rad u timu
  • Motivisanost za rad
  • Odgovornost
  • Izraženu komunikativnost i preduzimljivost

NUDIMO:

  • Rad u ugodnom i dinamičnom poslovnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Mogućnost ličnog usavršavanja

Zainteresovani kandidati mogu dostaviti biografije lično u prostorije firme, Jovana Bijelića 240, najkasnije do 08.09.2019. godine.

Izvor: Posao.ba

10.08.2019