Poslovi - Oglas za posao

Saradnik na projektima – 3D vizualizacija (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski

KONKURS

za prijem

Saradnika na projektima – 3D vizualizacija

VSS ili SSS

Opis radnog mjesta

  • 3D arhitektonska vizualizacija (3D modeling, rendering, post produkcija)

Uslovi:

  • Osnovno ili napredno poznavanje rada u 3d Studio Max-u
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju rad u Adobe Photoshop-u i nekom od rendering softvera za 3ds Max (Vray, Corona i sl.) i kandidati koji imaju iskustva u radu na 3D arhitektonskoj vizualizaciji

Potrebno je poslati CV i portfolio dosadašnjih radova isključivo na e-mail adresu: info@bistip.ba .

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona +387 33 216 792 (kontakt osoba Neira Šišić)  ili na e-mail info@bistip.ba .

Web: bistip.ba ; bistip-media.ba

Sa odabranim kandidatom/kandidatkinjom zaključuje se Ugovor o radu, na puno radno vrijeme.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Intervju će se obaviti samo sa kandidatima koji uđu u uži izbor, te će isti biti testirani na radu u programu 3D Studio Max.

Izvor: Posao.ba

01.08.2019