Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inžinjer građevine (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija, Građevina
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

"MEVLUDIN COMMERC" d.o.o. je firma koja uspješno posluje u oblasti niskogradnje i transporta, te svojim radom dokazuje svoj kvalitet.

Radi povećanja obima poslova ukazuje se potreba za dodatnom radnom snagom na osnovu čega raspisujemo

KONKURS

za popunjavanje upražnjenog radnog mjesta:

1 izvršilac

Potrebni uslovi:

  • VŠS – smjer građevine ili ekonomije
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva – poželjno u niskogradnji
  • Poznavanje rada na računaru(AutoCad, MS Office)
  • Vozačka dozvola
  • Sposobnost za rad u timu i za rad na terenu

Opis posla i odgovornosti:

  • Operativno vođenje gradilišta na terenu,
  • Koordinacija sa nadzorom i drugim izvođačima,
  • Kontrola i nadzor prilikom realizacije projekata,
  • Saradnja sa isporučiocima opreme i usluga, priprema prijedloga o najpovoljnijim isporučiocima.

Nudimo dobru radnu atmosferu uz stimulativna primanja. Ukoliko smatrate da ste odgovarajuća osoba za jedno od navedenih radnih mjesta te imate pitanja, kontaktirajte nas na sljedeće brojeve telefona: 061/ 199-176; 061/ 217-914 ili dođite lično sa potrebnom dokumentacijom u prostorije firme:

"MEVLUDIN COMMERC" d.o.o.,

Zeleni put br. 39,

Ilidža

KONKURS OSTAJE OTVOREN DO POPUNE RADNIH MJESTA.

Izvor: Posao.ba

11.07.2019