Poslovi - Oglas za posao

Web Shop Assistent (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

KV Team d.o.o. Sarajevo

u suradnji sa

IBEKO Power AB Sweden

raspisuje

K O N K U R S

za popunu radnih mjesta

Web Shop Assistent

za rad u Odjeljenju Web prodaje, 1 izvršioc

Opis posla:

  • Osnovna podešavanja na web shop stranici (koja ne zahtjevaju web developera;
  • Aktivnosti oko optimizacije SEO-a;
  • Kreiranje liste zadataka i izmjena za web developera;
  • Pomoć pri kreiranju strategija u cilju povećanja online prodaje;
  • Analiza prodaje i izrada planova radi poboljšanja poslovnih procesa i korisničkog iskustva;
  • Upravljanje I koordinacija marketinških aktivnosti vezanih za web shop i analiza uspješnosti kampanje;
  • Analiza kupovnih navika i planiranje prodajnih akcija;
  • Kreiranje izveštaja o rezultatima prodaje;
  • Praćenje naruđbe i ažuriranje statusa od primitka do isporuke;

Uslovi:

  • SSS ili fakultet tehničkog ili ekonomskog smijera;
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa i rada na računaru;
  • Poželjno radno iskustvo u području E-Commerce, web analitike, digitalnog marketinga ili sličnih oblasti;
  • Poželjno poznavanje Google Analytics alata;
  • Poželjno poznavanje SEO tehnologije;
  • Poželjno poznavanje rada u Magento platformi;
  • Izražene komunikacione i organizacijske sposobnosti i samoinicijativa;

Kandidati treba da dostave:

  • Biografiju;
  • Dokumente koji potvrđuju ispunjenje traženih uslova ovog oglasa;

Poznavanje jezika provjerit će se testom.

Prijave sa naznakom „za oglas“ dostaviti putem pošte, e-maila, faxa ili lično dostaviti na adresu:

KV Team d.o.o.  Sarajevo

Pavla Lukača 11

71000 Sarajevo

Kontakt  telefon: 033/661-014

Fax:                    033/661-014

E-mail: zuhra.k@kvteam.com

www.dv-power.com

Konkurs je  otvoren do 01.08.2019.

Izvor: Posao.ba

23.06.2019