Poslovi - Oglas za posao

Referent za iznajmljivanje vozila (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo, Tuzla
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

ALAMO  i NATIONAL Pozivaju Vas da se pridružite i steknete iskustvo u vodećoj kompaniji u oblasti iznajmljivanja vozila.

Trazimo kanditate za pozicije referenta  za  iznajmljivanje vozila (m/ž), poslovnice: Međunarodni aerodromi Tuzla i Sarajevo

Opis posla:

  • Analiza tržišta i unapređenje Rent a car usluge
  • Briga oko kupaca i održavanja odnosa sa postojećim kupcima prema postavljenim standardima Poslodavca
  • Izdavanje i preuzimanje vozila od stranaka
  • Davanje ponuda za najam vozila
  • Dnevno praćenje rezervacija
  • Dnevno planiranje vozila na osnovu rezervacija u suradnji s nadređenim
  • Priprema vozila za najam (pranje, servisiranje, kontrola tehničke ispravnosti, prijava šteta itd.)
  • Izvještavanje nadređene osobe o potrebnim intervencijama na vozilima
  • Prijevoz vozila između poslovnica, dostava i preuzimanje vozila strankama na lokacijama izvan poslovnica

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računalu (Microsoft Office obavezno)
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, a poželjno i drugih stranih jezika
  • Posebna paznja na odnos s klijentima te razinu sveukupne usluge, pružanje usluge prema standardima, Alamo i National brendova
  • Spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri
  • Komunikativni, ljubazni i strpljivi
  • Odličnih organizacionih sposobnosti

Napomena: Ukoliko smatrate da svojim znanjem i vještinama možete da doprinesete našem zajedničkom uspjehu a želite da postanete dio našeg tima, možete nam dostaviti vašu prijavu i CV putem email-a: marketing@alamo.ba  ili  marketing@enterprise.ba

  • Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.
  • Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.
  • Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

Izvor: Posao.ba

09.06.2019