Poslovi - Oglas za posao

Pomoćnik rukovodioca maloprodaje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Da li ste spremni za izazov prihvatanja uspješne poslovne karijere u uglednoj bosansko-hercegovačkoj trgovačkoj kompaniji ROBOT GENERAL TRADING Co d.o.o. Sarajevo?

Želite zaposlenje? Pridružite nam se!

Naši uposlenici su naša pokretačka snaga, budite i Vi dio uspješnog tima!

Pozivamo Vas da postanete aktivan učesnik naše uspješne trgovačke kompanije ukoliko ste stručni, ljubazni, komunikativni, volite rad sa ljudima i zanima Vas rad u trgovačkoj djelatnosti.  Prijavite se na objavljeni

K O N K U R S

za radno mjesto sa lokacijom rada u Sarajevu

POMOĆNIK RUKOVODIOCA MALOPRODAJE (PODRUČJE BIH)

Potrebni uslovi:

  • radno iskustvo na rukovodećim pozicijama min 3 godine na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • organizacija i rukovođenje maloprodajnim objektima
  • organizacija i konstantan rad sa uposlenicima maloprodajnih objekata
  • edukacija i trening uposlenika u maloprodajnim objektima
  • istraživanje i analiza tržišta
  • praćenje rada konkurencije
  • iznalaženje mogućnosti za bolji plasman proizvoda i unapređenje prodaje
  • terenski obilazak maloprodajnih objekata

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Konkurs ostaje aktivan do popune radnog mjesta!

Vašu prijavu na konkurs možete dostaviti ISKLJUČIVO NA OBRASCU ROBOT KADROVSKOG UPITNIKA uz OBAVEZNO NAVOĐENJE POZICIJE NA KOJU SE PRIJAVLJUJETE na slijedeće načine:

- na Recepciju Uprave Robot GT Co u Rajlovcu, ul. Rajlovačka cesta 41.

- putem web stranice www.robot.ba na kojoj preuzimate elektronsku Robot   aplikaciju

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj tel: 033/771- 568 u periodu od 14:00 do 16:00 sati svakog radnog dana!

Izvor: Posao.ba

04.06.2019