Poslovi - Oglas za posao

Referent logistike (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Gradiška

Zbog povećanog obima posla, kompanija „Rapić“ d.o.o Gradiška raspisuje konkurs za radno mjesto:

Referent logistike

USLOVI:

  • Najniža potrebna stručna/školska sprema: SSS, IV stepen
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Predanost poslu uz samoinicijativnost
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Snalažljivost, fleksibilnost, ljubaznost, odgovornost i korektnost u obavljanju zadataka
  • Sposobnost organizovanja transporta 10 i više vozila

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Komunikacija s kupcem i primanje narudžbi
  • Izrada naloga za proizvodnju gotovih proizvoda
  • Komunikacija s rukovodiocem proizvodnje i usaglašavanje plana dnevne proizvodnje
  • Vođenje skladišta gotovog proizvoda
  • Briga o transportu
  • Kontrola odvijanja transporta prema ugovorenim uslovima i voznom redu utovara i istovara robe
  • Organizovanje i nadziranje procesa otpreme roba
  • Izrada vagarinki i otpremnica za sirovine i gotove proizvode
  • Odgovornost za optimizaciju i kvalitet usluge dostave
  • Konstantna komunikacija sa kolegama iz proizvodnog i komercijalnog sektora

NUDIMO:

  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja uz redovna primanja
  • Rad u kompaniji koje je lider na tržištu BiH u proizvodnji stočne hrane
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju

Ukoliko posjedujete sve što nam je potrebno, pošaljite svoj CV zajedno sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjavanje navedenih uslova poštom na adresu:

“RAPIĆ” d.o.o. Gradiška

Put srpske vojske 69

78 400 Gradiška

(sa naznakom “Prijava na konkurs”)

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

02.06.2019