Poslovi - Oglas za posao

Pomoćni radnik/ica u kuhinji

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ugostiteljstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Ukoliko želite postati dio uspješnog tima i dinamičnog okruženja, UR Food Gallery poziva zainteresovane kandidate, da se prijave na konkurs za:

Sarajevo

Opis posla:

  • pomaže kod pripreme hrane u kuhinji,
  • čišćenje posuđa, prostora i mašina,
  • održavanje reda i čistoće

Uslovi:

  • SSS,
  • Obavezno radno iskustvo minimalno 6 mjeseci u ugostiteljstvu,
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje,
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Od kandidata očekujemo:

  • Želju za napredovanjem i sticanjem novih znanja,
  • Smisao za rad u timskom okruženju,
  • Prijatne karakterne osobine i ljubaznost,
  • Profesionalan odnos i odgovornost.

Nudimo:

  • Rad u modernom i prijatnom okruženju,
  • Zanimjiv, dinamičan i kreativan posao,
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja,
  • Stabilan posao uz redovna primanja.

Vašu prijavu možete izvršiti putem telefona 061-312-280.

Izvor: Posao.ba

29.05.2019