Poslovi - Oglas za posao

Inženjer građevine za rad na gradilištu (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: BiH
Broj pozicija 2
Jezici:

HERING d.d. Široki Brijeg objavljuje

NATJEČAJ

za prijam radnika za poziciju:

Inženjer građevine za rad na gradilištu (više izvršitelja)

Uvjeti za prijavu na natječaj:

  • VSS, diplomirani inženjer ili magistar građevinarstva
  • 2 godine radnog iskustva u struci
  • poznavanje rada na računalu
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorija
  • poželjno poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Organizacija i vođenje građevinskih radova (rad na terenu)

Nudimo:

  • stalan i dinamičan posao,
  • iskustvo u uspješnoj građevinskoj firmi,
  • rad u ugodnom radnom okruženju,
  • redovita i stimulativna primanja, te mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja.

Zainteresirane osobe za radna mjesta mogu svoje prijave poslati:

Natječaj ostaje otvoren do popunjavanja traženih mjesta.

Izvor: Posao.ba

17.05.2019