Poslovi - Oglas za posao

SAP Software Developer (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Opis radnog mjesta

Ova pozicija podrazumijeva analizu, dizajn i implementaciju softverskih rješenja. Pored spomenutih aktivnosti radit ćeš i na testiranju i održavanju ovih rješenja koja su uglavnom web bazirana.

Šta ćeš da radiš kod nas ?

  • Dizajn i razvoj SAP biznis aplikacija na tehnologijama kao što su WebDynpro i ABAP
  • Aktivno ćeš da sudjeluješ u Scrum/Kanban timovima sa ciljem analize zahtjeva, preko dizajna, implementacije, osiguravanja kvaliteta koda kao i održavanja sistema
  • Analizu izvodljivosti zahtjeva
  • Unaprjeđenje i održavanje postojećih web baziranih rješenja

Šta očekujemo od tebe ?

  • Odlično poznavanje objektno orjentiranog programiranja
  • Iskustvo u radu sa relacionim bazama
  • Iskustvo u razvoju web rješenja
  • Poznavanje SAP tehnogija kao što su WebDynpro i ABAP je poželjno
  • Spremnost na konstantno učenje i usavršavanje
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika za svakodnevnu komunikaciju

Kako mi radimo ?

  • Uvijek smo fokusirani na potrebe naših klijenata
  • Možemo da radimo samostalno, ali uvijek rado pomažemo jedni drugima
  • Kvalitet naše usluge nam je presudan
  • Ne bojimo se ukazati na propuste koje napravimo
  • Cijenimo otvorenu komunikaciju
  • Odgovorno radimo svoj posao i proaktivno djelujemo

Šta ti možeš da očekuješ od nas ?

  • Imamo sluha za tvoje potrebe
  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Moderno uređeno radno okruženje
  • Adekvatnu novčanu naknadu za tvoj rad
  • Klizno radno vrijeme

Vaše prijave možete poslati putem mail office.bosnia@dccs.at.

Izvor: Posao.ba

17.04.2019