Saradnik na projektima – 3D arhitektonska vizualizacija (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

KONKURS

za prijem

Saradnika na projektima – 3D arhitektonska vizualizacija

VSS ili SSS

Broj izvršitelja: 2

Mjesto rada: Sarajevo

Opis radnog mjesta

  • 3D arhitektonska vizualizacija (modeling, rendering, post produkcija)

Uslovi:

  • Poznavanje rada u 3d Studio Max-u ,Vray-u ili sličnom rendering softveru
  • Poznavanje Adobe Photoshop-a
  • Poznavanje engleskog jezika

Potrebno je poslati CV i portfolio dosadašnjih radova isključivo na E-mail adresu: info@bistip.ba

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 033 216 792, kontakt osoba Neira Šišić  ili na E-mail info@bistip.ba

Web stranica: www.bistip.bawww.bistip-media.ba

Sa odabranim kandidatom / kandidatkinjom zaključuje se Ugovor o radu, na puno radno vrijeme.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Intervju će se obaviti samo sa kandidatima koji uđu u uži izbor, te će isti biti testirani na prve dvije stavke uslova.

Izvor: Posao.ba

16.04.2019