Poslovi - Oglas za posao

Skladišno - transportni radnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Hrvatska
Jezici:

Opis posla:

  • vršenje istovara i utovara robe i ambalaže, briga o pravilnome manipuliranju robom u skladištu i transportnom vozilu
  • održavanje čistoće mjesta rada (transportnog vozila ili skladišta)
  • slaganje prehrambenih proizvoda
  • poštivanje internih procedura rada
  • obavljanje drugih poslova po nalogu nadređene osobe

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, KV ili NKV s iskustvom u skladišnom poslovanju
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: poželjno
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i jedan obrok bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • naknada troškova izrade sanitarne knjižice i troškova specijalističkog pregleda
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 3 mjeseca
  • naknada troškova prijevoza za povratak u mjesto prebivališta
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacija i mogućnost napredovanja

Vašu prijavu možete dostaviti putem LINKA.

Izvor: Posao.ba

11.04.2019