Poslovi - Oglas za posao

Prodavač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Hrvatska
Jezici:

Opis posla:

  • posluživanje, savjetovanje kupca, prodaja robe, naplaćivanje
  • zaprimanje, izlaganje robe, isticanje cijena i kontrola rokova
  • pripremanje robe za povrat, sniženje, akciju
  • održavanje urednosti i čistoće opreme i objekta
  • obavljanje drugih poslova po nalogu poslovođe i zamjenika poslovođe

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS ili KV
  • strani jezici: poznavanje barem jednog stranog jezika
  • radno iskustvo: jedna godina
  • informatička pismenost

Vještine:

  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo kupaca
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu

Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i jedan obrok bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • kunski dodatak na plaću za rad u marketima u kampovima (Baldarin, Slatina i Bijar)
  • naknada troškova izrade sanitarne knjižice i troškova specijalističkog pregleda
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 3 mjeseca
  • naknada troškova prijevoza za povratak u mjesto prebivališta
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacija i mogućnost napredovanja

Vašu prijavu možete dostaviti putem LINKA

Izvor: Posao.ba

11.04.2019