Poslovi - Oglas za posao

Konobar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ugostiteljstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Hrvatska
Jezici:

Opis posla:

  • posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima
  • komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka
  • briga o kvalitetnoj i brzoj poslugi gosta
  • organizacija stolova i primanje narudžbi
  • postavljanje i apserviranje stolova u restoranu
  • briga o željama i potrebama gostiju
  • priprema i završni radovi u restoranu
  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora

Uvjeti:

  • stručna sprema: prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera konobar
  • radno iskustvo: minimalno dvije godine
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)
  • poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rad na baru

Vještine:

  • izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima
  • točnost i urednost
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
  • gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu
  • fleksibilnost, kreativnost
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i ostvarene dane godišnjeg odmora
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja

Vašu prijavu možete dostaviti putem LINKA

Izvor: Posao.ba

11.04.2019