Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Elektrotehnika
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

O preduzeću:

Firma DOS ELEKTRO d.o.o. posluje od 1998. Djelatnost firme je veleprodaja elektromaterijala, opreme i postrojenja, usluge montaže i servisiranja elektroagregata, proizvodnja razvodnih ormara i izrada elektroinstalacija.

Radi unapređenja poslovanja i povećanja obima posla za tržište Njemačke želimo da zaposlimo kvalifikovane, sposobne osobe koje će nas na tržištu BiH kvalitetno prezentovati. www.doselektro.com

Opis radnog mjesta:

Diplomirani  inženjer elektrotehnike - 1 izvršilac

Za obavljanje sledećih poslova:

  • organizacija radova u elektro radioni
  • izrada tehničke dokumentacije.

Uslovi:

  • VSS elektrotehnike,
  • poznavanje rada na računaru
  • rad u AutoCAD-u
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno znanje engleskog jezika (njemačkog)
  • samoinicijativnost, samostalnost, odgovornost, komunikativnost, pregovaračke sposobnosti.

Prednost:

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • prijatnu i zdravu atmosferu radnog okruženja, susretljivost uigranog radnog tima,
  • redovna primanja, stalna i stimulativna u skladu sa radnim rezultatima,
  • mogućnost napredovanja.

Mole se kandidati da svoje biografije sa kontakt informacijama pošalju poštom ili lično na adresu:

DOS ELEKTRO d.o.o

Pilanska bb

78000 Banja Luka

Izvor: Posao.ba

05.04.2019